O společnosti

Vítejte v kryptosvěte, kde těžba znamená vysoce efektivní zhodnocení Vašich vkladů. Staňte se součástí Netminers a vytěžte z kryptoměn maximum!

Co děláme?

Společnost Netmining s.r.o. se zabývá těžbou kryptoměn, nabízí možnost miningu svým klientům a to od sestavení a nastavení rigů přes údržbu a provoz, až po směnu vytěžených kryptoměn na centralizovanou nebo digitální měnu.

Kryptofarma je soubor hardwarových komponentů, softwarové licence a programů, které dohromady poskytují těžební výkon do sítě a jsou používány pro těžení kryptoměn. Potřebné softwary a hardwarový výkon napomáhají zprocesovat platby v této síti. Jako výsledek získáváte za každou zpracovanou platbu předem určené množství kryptoměny, která se bezpěčně ukládá do Vaší elektronické peněženky. Tuto elektronickou peněženku můžete kdykoli směnit za jakoukoli jinou měnu, ať už digitální nebo centralizovanou.

  • Těžba kryptoměn je finančně a časově velmi náročná. Díky našemu týmu profesionálů s dlouholetou praxí v oboru kryptoměn můžete těžit kryptoměny bez starostí.
  • Poskytneme Vám zázemí naší kryptofarmy, díky kterému můžete těžit naplno.
  • Jako kryptofarma máme jednu z nejnižších cen elektrické energie na českém trhu a díky profesionální vzduchotechnice je provoz farmy umožněn i v nejteplejších měsících.
  • U nás Vám zajistíme kompletní servis od sestavení rigů a těžebního zařízení až po nastavení a údržbu těžebních serverů. K dispozici je také nonstop podpora (24/7) od našeho IT specialisty.

Jak na to?

Těžba probíhá prostřednictvím ASIC minerů nebo GPU karet. V Netminers nabízíme obě možnosti, ale specializujeme se hlavně na těžbu přes GPU karty. GPU těžba má výhodu v tom, že se dá přepínat na více digitálních měn.

S Netminers jako součástí skupiny našich ‘’těžařů’’ budete mnohem efektivnější, než kdybyste se do těžby kryptoměn pustili sami. Díky našemu týmu profesionálů zaručujeme, že Vaše těžba bude opravdu efektivní a rychle zhodnotí Váš vklad. Naše kryptofarma a tudíž i Vaše těžební zařízení je pod maximálním zabezpečením, díky plnému pojištění, ostraze a kamerovému systému. Navíc Vám můžeme zajistit prodej hardware a celého těžebního zařízení nezávisle na tom, zda těžíte u nás.

Pro zahájení spolupráce s Netminers nás stačí kontaktovat po e-mailu info@netminers.cz nebo telefonicky na +420 702 194 180.

Aktuálně těžíme tyto kryptoměny:

Litecoin
NEO
Metaverse
Ripple
Zilliqa
Ethereum
Zcash
IOTA
Bitcoin cash
Dash
Monero
EOS
Bitcoin
Ethereum Classic